Investeering:

€ 99,000

Frantsiisitasu:

€ 85,000

Kasutustasu:

15%

Turundustasu:

5%

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta: 1993

Frantsiisiga alustamise aasta: 1997

Enda opereeritud üksused: 2

Frantsiisitud üksused: 721

Äriüksuste koguarv: 723

Töötajate arv äriüksuse kohta: 5+

Lepinguperiood: 60 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

Tänapäeval laialt tuntud ettevõtete juhtimisalane koolitamine (business coaching) sai alguse 1993. aastal, kui Brad Sugars alustas oma kontseptsiooniga ActionCOACH. 30 aastat hiljem on firma endiselt kogu valdkonna liider. Fakti kinnitab, et ükski teine äritreeningu ettevõte pole käibelt suurem kui 10% ActionCOACHi vastav tulemus. Kogu arengu vältel, alates tagasihoidlikust ühe inimese ettevõttest multimiljoni dollari kontsernini, on ActionCOACH äritreeningu valdkonna kõige uuenduslikum ja trendiloovam ettevõte.

Investor, kes otsib oma portfelli teist ettevõtet, mis suudaks tekitada sünergiat.

Pärast frantsiisilepingu sõlmimist saab frantsiisivõtja põhjalike koolituste ja tugiteenuste paketi osaliseks. Sissejuhatav koolitus ActionCOACHi globaalses peakorteris, sõltuvalt investeeringutasemest, varieerub 5st kuni 10 päevani. See intensiivne ja detailne koolitus annab edu saavutamiseks vajalikud teadmised ja tööriistad.
Tegevust alustades toimub 3-kuuline baaskoolitus, et valmistada coachingute läbiviijad ette treeningmaterjalide ja metoodika kasutamiseks. Koolituse osad on harivad lugemised, videod ja ülesanded, mis valmistavad ette aruteludeks ja võimaldavad iseseisvalt äritreeninguid läbi viia.


Benson Campbell

Master Licence Partner at ActionCOACH Baltics

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni